خرید ارزان پودر گوشت دام پرواری

صنعت غذای پودر گوشت دام پرواری در سال های اخیر پیشرفت زیادی کرده است.

خرید ارزان پودر گوشت دام پرواری

خرید ارزان پودر گوشت دام پرواری:

صنعت غذای پودر گوشت دام پرواری در سال های اخیر پیشرفت زیادی کرده است. با معرفی گزینه های جدیدی که هر ساله ارائه می شود، صاحبان دام می توانند بهترین وعده های غذایی را که شایسته آنهاست به حیوانات خود بدهند.

پودر گوشت بسیاری از غذاهای خشک دام است. پودر گوشت از طریق عملیات حرارتی تولید می‌شود تا دام با خوردن آن‌ها به طور تصادفی بیمار نشوند و بعداً دچار مشکلات گوارشی نشوند.

بخش هایی از  گوشت حیوانات که توسط انسان مصرف نمی شوند می توانند منبع عظیمی از پروتئین باشند. اینها شامل بقایایی مانند کله پاچه، بافت همبند و استخوان است که در برخی از کشورها مانند بریتانیا به آنها پودر گوشت نیز گفته می شود.

پودر گوشت دام چگونه ساخته می شود؟

فرآیند تهیه گوشت و سایر محصولات جانبی حیوانی با آسیاب شدن مواد خام آغاز می شود. سپس برای مدتی بین 40 تا 90 دقیقه در دمایی بین 115 درجه فارنهایت یا 145 درجه سانتیگراد پخته می‌شوند و در طی این مدت رطوبت از بین می‌رود تا زمانی که تمام چربی‌ها به شکل روغنی جدا شوند که می‌توان آن را از طریق الک یا در غیر این صورت فشار داد و به پودر تبدیل کرد.

نظر دانشمندان درباره پودر گوشت دام :

متخصصان تغذیه درباره اینکه آیا فرآیند رندرینگ بر محتوای غذایی گوشت تأثیر می‌گذارد یا خیر، توافق ندارند. یک دیدگاه این است که ممکن است برخی از مواد مغذی مانند ویتامین C را کاهش دهد. با این حال، دیگران مخالف هستند، زیرا هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا وجود ندارد.

ارزش غذایی پودر گوشت دام :

پودر گوشت در حدود ۵۵ % پروتئین خام دارد و تجزیه کردن و داشتن آنالیز آن بدلیل متغیر بودن ماده اولیه بصورت موردي، نیاز می باشد. میزان متیونین ، سیستئین و تریپتوفان آن کم و لیزین آن بالاست. میزان انرژي پودر گوشت به میزان چربی موجود در آن بستگی دارد. وجود یک آنتی اکسیدان در پودر گوشت براي جلوگیري از فساد آن اهمیت دارد.